Vodotesné puzdro Nite Ize RunOff 3-1-1 Pouch

Kód: RO311-09-R8
Neohodnotené
Značka: NITE IZE
€47,65
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia
 • TRU® ZIP tichý patentovaný vodotesný zips
 • Certifikovaná vodotesnosť a prachotesnosť podľa medzinárodnej normy IP67 (1 meter do 30 minút)
 • vyrobené v súlade s pravidlami prepravy kvapalín v leteckej doprave TSA 3-1-1 Liquids Rule
 • Materiál TPU pre vysokú odolnosť a životnosť
 • vysokofrekvenčné (RF) zváranie spojov pre vysokú spoľahlivosť
 • chráni pred prachom, vodou a pieskom
 • rozšírené dno pre väčší obsah a možnosť postavenia
 • integrované kotviace body na pripevnenie k opasku alebo výstroju
 • priehľadná predná stena pre lepšiu viditeľnosť
 • ideálne pre osobné a zdravotnícke vybavenie a väčšiu elektroniku
 • kompresné vlastnosti
 • rozmery: š 224mm x v 150mm x h 62mm
 • váha: 39 g

Detailné informácie

Podrobný popis

Odolné puzdro Nite Ize RunOff 3-1-1 je ideálne na cestovanie alebo na každodennú výbavu, ako sú toaletné potreby, zdravotnícke potreby, elektronika, knihy atď. Jednoducho všetko, čo chcete chrániť pred nepriaznivými vplyvmi a zároveň mať usporiadané. Okrem toho je puzdro vyrobené tak, aby vyhovovalo pravidlu TSA 3-1-1 pre tekutiny (môžete mať pri sebe toľko tekutiny, koľko sa zmestí do 3,4oz nádoby, ktorá je umiestnená v jednej plastovej nádobe s objemom štvrť galónu, a to všetko pre jednu osobu).

Vodotesné puzdro RunOff 3-1-1 ochráni vaše cestovné vybavenie pred vodou, prachom a pieskom. A nezáleží na tom, či ste na pláži, v bojovom nasadení alebo v divočine na túre či v práci. Puzdro RunOff 3-1-1 má predĺženú spodnú časť pre väčší obsah a lepšiu stabilitu v stoji. Nie sú tu žiadne špeciálne body na pripevnenie k opasku alebo výstroju. Puzdro má kompresné vlastnosti, po vytlačení vzduchu a uzavretí možno zmenšiť prestorový objem a ušetriť napríklad miesto v batohu.

Úplne vodotesné a prachotesné (testované podľa IP67). Vyrobené z termoplastického polyuretánu (TPU) pre vysokú odolnosť, pružnosť a trvanlivosť. Kvalita spojov je zabezpečená vysokofrekvenčným zváraním. Uzatváranie zabezpečené patentovanou technológiou TRU® Zip TRU® ZIP je bezzubý zips s tichým a hladkým zatváraním. Práve táto technológia poskytuje lepší spôsob ukladania, organizácie a ochrany vášho zariadenia. Vodotesné vrecká a puzdrá RunOff sú testované v najťažších podmienkach, sú odolné a určite si získajú aj vašu dôveru. 

SPRÁVNE POUŽITIE

Ak chcete zips úplne zatvoriť, posuňte jazdec zipsu úplne nadol do konečnej polohy uzamknutia. Okrem vizuálnej kontroly spoznáte správne uzavretie podľa toho, že z RunOffu nemožno vytlačiť vzduch. Ak zips nie je úplne zatvorený, predukt neposkytuje vodotesnú a prachotesnú ochranu. Pravidelne testujte vodotesnosť výrobku ponorením pod vodu s úplne zatvoreným zipsom. Ak sa z obalu uvoľnia bublinky, testovanie prerušte.

DÔLEŽITÉ

Plná a dlhodobá funkčnosť výrobku závisí od jeho správneho používania a údržby. Chráňte obal pred ostrými predmetmi a pred prepichnutím. Pred použitím skontrolujte, či výrobok nie je roztrhnutý alebo prepichnutý. Kliknutím sem si pozrite inštruktážne video o údržbe RunOff.

Dodatočné parametre

Kategória: Vodotesné tašky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.04 kg
Funkcia: usporiadanie prepravovaného materiálu, ochrana zariadenia, organizácia zariadenia, kompresia skladovaného materiálu pre lepšiu skladovateľnosť.
Použitie: cestovanie, Taktické, outdoor, šport, kempovanie, obchodné a služobné cesty
Vlastnosti: vodotesnosť
Materiál: TPU
Termoplastický polyuretan TPU: odolnosť, vodotesnosť, pružnosť
TRU® ZIP: tichý patentovaný vodotesný zips

Nite Ize RunOff

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: