Vodotesné vrecko Nite Ize RunOff stredná

Kód: ROCM-09-R3
Neohodnotené
Značka: NITE IZE
€49,16
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
  • chráni pred prachom, vodou a pieskom
  • TRU® ZIP patentovaný vodotesný zips
  • certifikovaná vodotesnosť a prachotesnosť podľa normy IP67 (1 meter do 30 minút)
  • priehľadné pre lepšiu viditeľnosť
  • Materiál TPU pre vysokú odolnosť a životnosť
  • kompresné vlastnosti
  • priehľadná predná stena pre lepšiu prehľadnosť
  • rozmery: š 262mm x v 176mm x h 82mm
  • váha: 85 gramů

Detailné informácie

Podrobný popis

Stredné vodotesné púzdro Nite Ize RunOff Cube small udrží vaše vybavenie v suchu a čistote a navyše budete vždy vedieť, kam ste ho dali. Vďaka svojim vlastnostiam je ideálny na outdoorové aktivity, do vojenského batohu alebo veľkej poľnej tašky, ale aj na obchodné stretnutia alebo turistiku a vodné túry. Vďaka kompresným vlastnostiam môžete tiež ušetriť miesto v batožine vytlačením prebytočného vzduchu a uzavretím patentovaného zipsu TRU® ZIP. Priehľadná predná stena uľahčuje prehľad o uložených predmetoch. Integrované kotviace body umožňujú zavesenie tašky na popruh. Odolné nylonové puzdro umožňuje jednoduché prenášanie.

Úplne vodotesné a prachotesné (testované podľa IP67). Vyrobené z termoplastického polyuretánu (TPU) pre vysokú odolnosť, flexibilitu a dlhú životnosť. Kvalita spojov je zabezpečená vysokofrekvenčným zváraním. Uzatváranie zabezpečené patentovanou technológiou TRU® Zip TRU® Zip je bezzubý zips s tichým a hladkým zatváraním. Práve táto technológia poskytuje lepší spôsob ukladania, organizácie a ochrany vášho zariadenia. Vodotesné vrecká a puzdrá RunOff sú testované v najťažších podmienkach, sú odolné a určite si získajú aj vašu dôveru. 

SPRÁVNE POUŽITIE

Ak chcete zips úplne zatvoriť, posuňte jazdec zipsu úplne nadol do konečnej polohy uzamknutia. Okrem vizuálnej kontroly spoznáte správne uzavretie podľa toho, že z RunOffu nemožno vytlačiť vzduch. Ak zips nie je úplne zatvorený, predukt neposkytuje vodotesnú a prachotesnú ochranu. Pravidelne testujte vodotesnosť výrobku ponorením pod vodu s úplne zatvoreným zipsom. Ak sa z obalu uvoľnia bublinky, testovanie prerušte.

DÔLEŽITÉ

Plná a dlhodobá funkčnosť výrobku závisí od jeho správneho používania a údržby. Chráňte obal pred ostrými predmetmi a pred prepichnutím. Pred použitím skontrolujte, či výrobok nie je roztrhnutý alebo prepichnutý. Kliknutím sem si pozrite inštruktážne video o údržbe RunOff.

Dodatočné parametre

Kategória: Vodotesné tašky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.09 kg
Funkcia: usporiadanie prepravovaného materiálu, ochrana zariadenia, organizácia zariadenia, kompresia skladovaného materiálu pre lepšiu skladovateľnosť.
Použitie: cestovanie, Taktické, outdoor, šport, kempovanie, obchodné a služobné cesty
Vlastnosti: vodotesnosť
Materiál: TPU
Termoplastický polyuretan TPU: odolnosť, vodotesnosť, pružnosť
TRU® ZIP: tichý patentovaný vodotesný zips
Položka bola vypredaná…

Nite Ize RunOff Cube

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: