Vodotesné vrecko Nite Ize RunOff wallet

Kód: ROW-09-R8
Neohodnotené
Značka: NITE IZE
€27,48
Skladom
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia
  • TRU® ZIP tichý patentovaný vodotesný zips
  • Certifikovaná vodotesnosť a prachotesnosť podľa medzinárodných noriem IPX7 a IP67 (1 meter do 30 minút)
  • Materiál TPU pre vysokú odolnosť a životnosť
  • Vysokofrekvenčné (RF) zváranie spojov pre vysokú spoľahlivosť
  • Chráni pred prachom, vodou a pieskom
  • Integrované kotviace body na upevnenie na opasok alebo výstroj
  • Ideálne na osobné vybavenie (cestovné doklady, elektronika, kľúče atď.)
  • Kompresné vlastnosti
  • Rozmery 94 mm x 120 mm
  • Hmotnosť 15 g

Detailné informácie

Podrobný popis

Vodotesné vrecko chráni vaše cestovné vybavenie, či už ide o doklady, šperky alebo hotovosť, pred vodou, prachom a pieskom. A nezáleží na tom, či ste na pláži, v divočine na treku alebo v práci. Na lepšie uloženie a prenášanie má vrecko RunOff štíhly dizajn a špeciálne body na pripevnenie k opasku alebo výstroju. Vrecko má kompresné vlastnosti, po vypudení vzduchu a uzavretí môžete zmenšiť objem priestoru a ušetriť miesto napríklad v batohu.

Úplne vodotesné a prachotesné (testované podľa IP67). Vyrobené z termoplastického polyuretánu (TPU) pre vysokú odolnosť, flexibilitu a dlhú životnosť. Kvalita spojov je zabezpečená vysokofrekvenčným zváraním. Uzatváranie zabezpečené patentovanou technológiou TRU® Zip TRU® Zip je bezzubý zips s tichým a hladkým zatváraním. Práve táto technológia poskytuje lepší spôsob ukladania, organizácie a ochrany vášho vybavenia. Vodotesné vrecká a tašky RunOff sú testované v najťažších podmienkach, sú odolné a určite si získajú aj vašu dôveru.

 

 

SPRÁVNE POUŽITIE

Ak chcete zips úplne zatvoriť, posuňte jazdec zipsu nadol do konečnej uzamykacej polohy. Správne uzavretie spoznáte okrem vizuálnej kontroly aj podľa toho, že z RunOffu nemožno vytlačiť žiadny vzduch. Ak zips nie je úplne uzavretý, výrobok neposkytuje vodotesnú a prachotesnú ochranu. Vodotesnosť výrobku pravidelne testujte ponorením pod vodu s úplne zatvoreným zipsom. Ak z obalu unikajú bublinky, testovanie prerušte.

 

DÔLEŽITÉ

Plná a dlhodobá funkčnosť výrobku závisí od jeho správneho používania a údržby. Chráňte obal pred ostrými predmetmi a pred vniknutím. Pred použitím skontrolujte, či výrobok nie je roztrhnutý alebo prepichnutý. Kliknutím sem si pozrite inštruktážne video o údržbe RunOff.

Dodatočné parametre

Kategória: Vodotesné tašky
Záruka: 2 roky
Materiál: TPU
Termoplastický polyuretán TPU: odolnosť, vodotesnosť, flexibilita
TRU® ZIP: tichý patentovaný vodotesný zips

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: