Vodotesné vrecko Nite Ize RunOff Pocket

Kód: ROP-09-R3
Neohodnotené
Značka: NITE IZE
€32,77
Na dotaz
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
  • chráni pred prachom, vodou a pieskom
  • TRU® ZIP patentovaný vodotesný zips
  • certifikovaná vodotesnosť a prachotesnosť podľa normy IP67 (1 meter do 30 minút)
  • priehľadné pre lepšiu viditeľnosť
  • Materiál TPU pre vysokú odolnosť a životnosť
  • kompresné vlastnosti
  • ideálne na (cestovné) doklady, mobilný telefón
  • rozmery: dĺžka 173mm, výška 133mm
  • váha: 23 gramů

Detailné informácie

Podrobný popis

Vodotesné vrecko chráni vaše osobné cestovné vybavenie, či už ide o cestovný pas, mobilný telefón alebo powerbanku, pred vodou, prachom a pieskom. A nezáleží na tom, či ste na pláži, v divočine na túre alebo v práci. Na lepšie skladovanie a prenášanie má vrecko Nite Ize RunOff tenký dizajn a špeciálne body na pripevnenie k opasku alebo výstroju. Vrecko má kompresné vlastnosti, po vytlačení vzduchu a uzavretí môže zmenšiť objem prestoro a ušetriť napríklad miesto v batohu.

Úplne vodotesné a prachotesné (testované podľa IP67). Vyrobené z termoplastického polyuretánu (TPU) pre vysokú odolnosť, pružnosť a trvanlivosť. Kvalita spojov je zabezpečená vysokofrekvenčným zváraním. Uzatváranie zabezpečené patentovanou technológiou TRU® Zip. TRU® ZIP je bezzubý zips s tichým a hladkým zatváraním. Práve táto technológia poskytuje lepší spôsob ukladania, organizácie a ochrany vášho zariadenia. Vodotesné vrecká a tašky RunOff sú testované v najťažších podmienkach, sú odolné a určite si získajú aj vašu dôveru. 

 

SPRÁVNE POUŽITIE

Ak chcete zips úplne zatvoriť, posuňte jazdec zipsu úplne nadol do konečnej polohy uzamknutia. Okrem vizuálnej kontroly spoznáte správne uzavretie podľa toho, že z RunOffu nemožno vytlačiť vzduch. Ak zips nie je úplne zatvorený, predukt neposkytuje vodotesnú a prachotesnú ochranu. Pravidelne testujte vodotesnosť výrobku ponorením pod vodu s úplne zatvoreným zipsom. Ak sa z obalu uvoľnia bublinky, testovanie prerušte.

DÔLEŽITÉ

Plná a dlhodobá funkčnosť výrobku závisí od jeho správneho používania a údržby. Chráňte obal pred ostrými predmetmi a pred prepichnutím. Pred použitím skontrolujte, či výrobok nie je roztrhnutý alebo prepichnutý. Kliknutím sem si pozrite inštruktážne video o údržbe RunOff.

Dodatočné parametre

Kategória: Vodotesné tašky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg
Funkcia: usporiadanie prepravovaného materiálu, ochrana zariadenia, organizácia zariadenia, kompresia skladovaného materiálu pre lepšiu skladovateľnosť.
Použitie: cestovanie, Taktické, outdoor, šport, kempovanie, obchodné a služobné cesty
Vlastnosti: vodotesnosť
Materiál: TPU
Termoplastický polyuretan TPU: odolnosť, vodotesnosť, pružnosť
TRU® ZIP: tichý patentovaný vodotesný zips
Položka bola vypredaná…

Nite Ize RunOff Pocket

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: