Upínacia svorka Dual CamJam Webbing Tensioner

Kód: CJD-11-R3
Neohodnotené
Značka: NITE IZE
€17,64
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Upínacia pracka Dual CamJam Webbing Tensioner je jedinečne navrhnutý tak, aby umožňoval vytváranie ťažkých viazacích alebo upínacích systémov. V kombinácii s našimi vysokokvalitnými polypropylénovými popruhmi rôznych dĺžok vytvára kompletný upínací systém, ktorý dokáže ľahko zabezpečiť, upnúť alebo zviazať čokoľvek.

  • Materiál je zinkový odliatok prémiovej kvality
  • Limit pracovného zaťaženia 272 kg
  • Pevnosť v ťahu 816 kg

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Upínacia pracka Dual CamJam Webbing Tensioner je dokonalý nástroj na uväzovanie, ktorý umožňuje vytvárať vlastné riešenia uväzovania alebo spojenia s väčšinou popruhov. V spojení s našimi vysokokvalitnými polypropylénovými popruhmi, ktoré sú k dispozícii v niekoľkých dĺžkach a s integrovanou slučkou na jednom konci, získate kompletný systém viazania.

Odolná pracka Dual CamJam zo zliatiny zinku má dva samostatné uzamykacie mechanizmy, ktoré umožňujú posunúť pracku a umiestniť ju takmer kdekoľvek na popruhu. Patentovaná konštrukcia vytvára možnosť utiahnuť popruh buď v rovnej, alebo slučkovej konfigurácii, čo poskytuje maximálnu všestrannosť a pevnosť.

Upínacia pracka Dual CamJam Webbing Tensioner možno použiť dvoma spôsobmi, v konfigurácii s pevným koncom alebo v tradičnej konfigurácii so slučkou. Pozrite si inštruktážne video a pozrite si ich v akcii.

Dodatočné parametre

Kategória: Upínacie systémy
Záruka: 2 roky
Materiál: Zinková zliatina
Limit pracovného zaťaženia: 272 kg
Pevnosť: 816 kg

Dual CamJam® Tie Down System 8' & 12'

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: